1. Stworzenie identyfikacji wizualnej:

Tworzymy unikalny projekt wizualny dla każdego dewelopera, między innymi: logo, wizytówki, banery, teczki, materiały promocyjne, wizualizacje mieszkań itp. Współpracujemy z doświadczonym wykonawcami, którzy terminowo i w najlepszych cenach tworzą kompleksową identyfikację wizualną.

2. Stworzenie strony internetowej:

Strona, która profesjonalnie wygląda? Generuje liczne zapytania klientów? Jest przygotowana pod nowoczesne rozwiązania marketingowe? RS Estate stworzy dla dewelopera stronę internetową, która SPRZEDAJE.

3. Skuteczny marketing internetowy i reklamy:

Gdzie najlepiej zainwestować pieniądze, by przełożyły się na realną sprzedaż? Jakich kanałów marketingowych używać? Jak mierzyć skuteczność reklam? Nasze wieloletnie doświadczenie w branży, a szczególności marketingu nieruchomości pozwoli deweloperowi uniknąć kosztowych pomyłek i pozwoli maksymalnie zwiększyć sprzedaż.

4. Doświadczony zespół sprzedażowy:

Nie masz czasu na szkolenie zespołu? Mało specjalistów na rynku, przede wszystkim jak ich poznać? Lub po prostu nie chcesz pozostawić przypadkowi sprzedaży swojej inwestycji? Nie musisz się niczym martwić. RS Estate posiada zespół z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży. Skutecznie sprzeda Twoją inwestycje w najszybszym czasie.

5. Udział w targach nieruchomości:

Zadbamy również o to, by Twoja inwestycja regularnie pojawiła się na wszystkich wartościowych targach związanych z nieruchomościami!

6. Doradztwo kredytowe dla klientów Kupujących:

100% skuteczność w finalizowaniu transakcji
to nasza dewiza, dlatego współpracujemy z najskuteczniejszymi doradcami kredytowymi. To dzięki nim, każdy klient Twojej inwestycji będzie mógł sfinalizować zakup, bez obaw i komplikacji.


Zadzwoń do nas lub zostaw swoje dane w formularzu by dowiedzieć się szczegółów!

CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!